Описание товара
Стільниця ДСП Egger U 999 ST2 Чорна 900х700х25 мм
Ідеально підійде до столу Loctek ET114E-N, щоб облаштувати робоче місце на балконі.
Стільниця має стійке до подряпин покриття.
Крайкування 2 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Egger |
| Страна производитель | Румыния |
| Цвет | Черный |
| Длина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Тип | Столешница |
| Материал | ДСП |
| Вид древесно-плитного материала | ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 1 650 ₴


