Крісла Special4You відрізняють наступні параметри, які задовольнять найвибагливішого користувача:
Регулювання крісла по висоті — дозволяє підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки, при якій коліна повинні бути зігнуті під прямим кутом, ступні стосуватися підлоги.
Режим гойдання — заспокоює нервову систему, усуває статичну навантаження на м'язи і хребет, що безсумнівно є корисним для здоров'я. У більшості випадків супроводжується регулюванням під вага користувача. Наявність підголівника – дозволяє спертися і розслабити не тільки спину, але і шию, і частково плечі, що необхідно при тривалій роботі.
Підголовники можуть бути вбудованими, або приставними, деякі крісла оснащені додатковими можливостями регулювання підголівників по висоті або куту нахилу.
Висока спинка – цей параметр дуже важливий, якщо ви проводите в кріслі більше 2 годин поспіль. Така спинка доходить до рівня плечей користувача, це дозволяє розслабити плечовий пояс.
Профільована спинка – спинка, має анатомічно правильну форму, що повторює природний вигин хребта, створюваний кривизною поперекової опори і вигин грудного відділу хребетного стовпа.
Така спинка дозволяє зберігати природний кровотік для живлення хребта і головного мозку. Що благотворно позначається на здоров'ї та самопочутті.
Профільоване сидіння – анатомічно правильне сидіння, що забезпечує максимальний комфорт і турботу про здоров'я, адже на такому сидіння не відбувається передавлення судин і застою крові (у внутрішніх органах).
Крісло з сітчастої тканини — це звичайно ж природна вентиляція, яка дозволить почувати себе в кріслі комфортно при будь-якій температурі в приміщенні.
Широка хрестовина – крісло має велику стійкість при відхиленні.
Прогумовані колеса — для безшумного пересування крісла по різних поверхнях
Технічні характеристики моделі:
Alize white (E0406)
Тип: крісло керівника
Колір: білий
Матеріал оббивки: арткожа
Механізм: Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача
Підлокітники: нерегульовані, матеріал - хромований метал, оббивка - арткожа
Хрестовина: хромований метал (350мм), прогумовані колеса
Газліфт: хромований, (100мм )3-й клас
Висота крісла: 116-126 см
Висота сидіння: 48,5-58,5 см
Висота спинки: 69 см
Ширина спинки: 50 см
Ширина сидіння: 53см
Довжина сидіння: 52 см
Висота підлокітників: 71,5-81,5 см
Граничний вага: 120 кг
Вага нетто 15,5 кг, брутто 17,5 кг
Розміри упаковки 83х33х64см
Гарантія: 12 місяців
Країна виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Special4You |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Белый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 53 см |
| Глубина кресла | 52 см |
| Высота с учетом спинки | 126 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Вес кресла | 18 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | металл |
| Подлокотник | металл |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 53 см |
| Глубина сиденья | 52 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Высота спинки | 69 см |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
- Цена: 6 299 ₴










