Крісла бренду Special4You — індивідуальне рішення у виборі крісла! Переконайтеся, що кожне з крісел Special4You зроблено спеціально для вас! Крісла Special4You серії ExtremeRace, призначені для тривалого перебування за компьютором, будь це увлекающаю гра або робота і відрізняють наступні параметри, які задовольнять найвибагливішого користувача:
Регулювання крісла по висоті — дозволяє підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки, при якій коліна повинні бути зігнуті під прямим кутом, ступні стосуватися підлоги.
Підлокітники - з посиленого чорного поліпропілену регулюються в самих різних напрямках: вгору/вниз, від крісла до крісла.
Режим гойдання — заспокоює нервову систему, усуває статичну навантаження на м'язи і хребет, що безсумнівно є корисним для здоров'я. У більшості випадків супроводжується регулюванням під вага користувача.
Висока спинка – цей параметр дуже важливий, якщо ви проводите в кріслі більше 2 годинпоспіль. Така спинка доходить до рівня плечей користувача, це дозволяє розслабити плечовий пояс. Кут нахилу спинки крісла регулюється як в автомобільному сидінні і фіксується навіть в горизонтальному положенні, що дає можливість повністю розслабитися.
Профільована спинка – спинка, має анатомічно правильну форму, що повторює природний вигин хребта, створюваний кривизною поперекової опори і вигин грудного відділу хребетного стовпа. Така спинка дозволяє зберігати природний кровотік для живлення хребта і головного мозку. Що благотворно позначається на здоров'ї та самопочутті.
Профільоване сидіння – анатомічно правильне сидіння, що забезпечує максимальний комфорт і турботу про здоров'я, адже на такому сидіння не відбувається передавлення судин і застою крові (у внутрішніх органах). В якості оббивки крісел ExtremeRace використовують високоякісну штучну шкіру. Даний вид матеріалу відрізняється стійкістю до механічних впливів.
Широка хрестовина – крісло має велику стійкість при відхиленні.
Прогумовані колеса — для безшумного пересування крісла по різних поверхнях. Колеса мають функцію гальма блокуються автоматично при відсутності навантаження на крісло. У серії ExtremeRace в комплекті з кріслом йдуть поперековий валик і подушка-підголівник. Обидві подушки мають анатомічну форму і кріпляться за допомогою спеціальних ремінців.
Технічні характеристики моделі:
ExtremeRace black / green (E5623)
Тип: геймерське крісло
Колір: чорно / зелений
Матеріал покриття: сидіння і спинка - чорна арткожа з вставками із зеленої арткожі
Механізм і налаштування: Tilt з регулюванням гойдання під вагу користувача + розкладне спинка до 180 градусів
Підлокітники: регульовані (вправо-вліво, вгору-вниз), матеріал: посилений чорний поліпропілен
Корпус: Дерево, пластик, метал Хрестовина: посилений пластик, колір - чорний, 350 мм.
Газліфт: пофарбований в пластмасові чохлі чорного кольору, 80 мм 3-й клас У комплекті з кріслом йдуть поперековий валик і подушка-підголовник.
Обидві подушки мають анатомічну форму і кріпляться за допомогою спеціальних ремінців
Висота крісла: 128-136 см
Висота сидіння: 47-55 см
Висота спинки: 85 см
Ширина спинки: 50 см
Ширина сидіння: 51 см
Довжина сидіння: 49 см
Висота підлокітників: 61-76 см
Гранична вага: 150 кг
Вага нетто 18,8 кг, брутто 20,8 кг
Розміри упаковки 85х32х65см
Гарантія: 12 місяців
Країна виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Special4You |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 136 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 47 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Вес кресла | 18.8 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, дерево, металл |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 51 см |
| Глубина сиденья | 49 см |
| Ширина спинки | 50 см |
| Высота спинки | 85 см |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 6 399 ₴










