Крісла бренду Special4You — індивідуальне рішення у виборі крісла! Переконайтеся, що кожне з крісел Special4You зроблено спеціально для вас!
Крісла Special4You серії Game, призначені для тривалого перебування за компьютором, будь це увлекающаю гра або робота і відрізняють наступні параметри, які задовольнять найвибагливішого користувача:
Регулювання крісла по висоті — дозволяє підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки, при якій коліна повинні бути зігнуті під прямим кутом, ступні стосуватися підлоги.
Підлокітники - з посиленого чорного поліпропілену зі вставками з арткожи високої якості.
Режим гойдання — заспокоює нервову систему, усуває статичну навантаження на м'язи і хребет, що безсумнівно є корисним для здоров'я. Супроводжується регулюванням під вага користувача.
Висока спинка – цей параметр дуже важливий, якщо ви проводите в кріслі більше 2 годин поспіль. Така спинка доходить до рівня плечей користувача, це дозволяє розслабити плечовий пояс.
Кут нахилу спинки крісла регулюється в будь-якому положенні, але фіксується в одному крайньому верхньому положенні, що дає можливість повністю розслабитися.
Профільована спинка – спинка, має анатомічно правильну форму, що повторює природний вигин хребта, створюваний кривизною поперекової опори і вигин грудного відділу хребетного стовпа. Така спинка дозволяє зберігати природний кровотік для живлення хребта і головного мозку. Що благотворно позначається на здоров'ї та самопочутті.
Профільоване сидіння – анатомічно правильне сидіння, що забезпечує максимальний комфорт і турботу про здоров'я, адже на такому сидіння не відбувається передавлення судин і застою крові (у внутрішніх органах). В якості оббивки крісел Game використовують високоякісну штучну шкіру. Даний вид матеріалу відрізняється стійкістю до механічних впливів.
Широка хрестовина – крісло має велику стійкість при відхиленні. Прогумовані колеса — для безшумного пересування крісла по різних поверхнях. Тип: крісло геймерське
Колір: чорно-помаранчевий
Матеріал покриття: сидіння і спинка - чорна арткожа зі вставками з помаранчевої арткожи
Механізм та налаштування: Tilt гойдання з регулюванням під вага користувача
Підлокітники: нерегульовані, матеріал - посилений поліпропілен, колір - чорний, оббивка - м'яка арткожа чорного кольору.
Корпус: Дерево, пластик
Хрестовина: посилений пластик, колір - чорний, 350мм з гумовими роликами.
Газліфт: пофарбований у пластмасовом чохлі чорного кольору, 100 мм 3-й клас
Висота крісла: 115 - 125 см Висота сидіння: 48-58 см Висота спинки: 73 см
Ширина спинки: 54 см
Ширина сидіння: 52 см
Довжина сидіння: 50 см
Висота підлокітників: 67-77 см
Анатомічна посадка
Граничний вага 120 кг.
Вага нетто 15,4 кг, брутто 17,4 кг
Розміри упаковки 80*34*65 см
Гарантія: 12 місяців
Країна виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Special4You |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 125 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 48 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 58 см |
| Вес кресла | 15.4 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 52 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Высота спинки | 73 см |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 4 199 ₴










