Крісла Special4You відрізняють наступні параметри, які задовольнять найвибагливішого користувача:
Регулювання крісла по висоті — дозволяє підняти або опустити сидіння на потрібний рівень для правильної посадки, при якій коліна повинні бути зігнуті під прямим кутом, ступні стосуватися підлоги.
Режим гойдання — заспокоює нервову систему, усуває статичну навантаження на м'язи і хребет, що безсумнівно є корисним для здоров'я. У більшості випадків супроводжується регулюванням під вага користувача.
Наявність підголівника – дозволяє спертися і розслабити не тільки спину, але і шию, і частково плечі, що необхідно при тривалій роботі. Підголовники можуть бути вбудованими, або приставними, деякі крісла оснащені додатковими можливостями регулювання підголівників по висоті або куту нахилу.
Висока спинка – цей параметр дуже важливий, якщо ви проводите в кріслі більше 2 годин поспіль. Така спинка доходить до рівня плечей користувача, це дозволяє розслабити плечовий пояс.
Профільована спинка – спинка, має анатомічно правильну форму, що повторює природний вигин хребта, створюваний кривизною поперекової опори і вигин грудного відділу хребетного стовпа. Така спинка дозволяє зберігати природний кровотік для живлення хребта і головного мозку. Що благотворно позначається на здоров'ї та самопочутті.
Профільоване сидіння – анатомічно правильне сидіння, що забезпечує максимальний комфорт і турботу про здоров'я, адже на такому сидіння не відбувається передавлення судин і застою крові (у внутрішніх органах).
Крісло з сітчастої тканини — це звичайно ж природна вентиляція, яка дозволить почувати себе в кріслі комфортно при будь-якій температурі в приміщенні.
Широка хрестовина – крісло має велику стійкість при відхиленні.
Прогумовані колеса — для безшумного пересування крісла по різних поверхнях
Технічні характеристики моделі:
Oskar Black (E5241)
Тип: крісло керівника
Колір: чорний
Матеріал покриття: спинка, сидіння - високоякісна арткожа
Механізм та налаштування: Anyfix гойдання з регулюванням під вага користувача
Корпус: Дерево, посилений пластик
Підлокітники: регульований (піднімається і опускається), матеріал: чорний пластик з оббивкою з арткожи чорного кольору
Хрестовина і ролики: посилений пластик, колір чорний, 350мм, прогумовані ролики
Газліфт: пофарбований у чорний колір, 100 мм 3-й клас
Підголовник: нерегульований
Висота крісла: 105-115 см
Висота сидіння: 47-57 см
Висота спинки: 67 см
Ширина спинки: 54 см
Ширина сидіння: 53 см
Довжина сидіння: 50 см
Висота підлокітників: 65-75 см
Анатомічна посадка
Граничний вага: 120 кг
Вага нетто 14,9 кг, брутто 17,00 кг
Розміри упаковки 70х34х60 см
Гарантія: 12 місяців
Країна виробник: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Special4You |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Анатомические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 53 см |
| Глубина кресла | 50 см |
| Высота с учетом спинки | 115 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 47 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 57 см |
| Вес кресла | 14.9 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик, дерево |
| Подлокотник | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 53 см |
| Глубина сиденья | 50 см |
| Ширина спинки | 54 см |
| Высота спинки | 67 см |
| Комплектация | |
| Комплектация подлокотниками | Да |
| Эргономичный подголовник | Да |
- Цена: 4 399 ₴










