Описание товара
Стільниця ДСП Egger U 999 ST2 Чорна 1200х700х25 мм
Стільниця має стійке до подряпин покриття.
Крайкування 2 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Egger |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Тип | Столешница |
| Материал | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Береза полярна |
| Вид древесно-плитного материала | ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴


