Описание товара
Зручний і сучасний стілець-трансформер.
Використовуючи спеціальну шкалу із зазначенням зросту дитини, ви легко і швидко зможете привести стільчик в необхідне положення для дитини від 3 до 14 років. Всі краї не мають гострих кутів, що зробить навчальний або ігровий процес максимально безпечним. Надійний каркас виконаний з металу білого кольору, колір пластикових елементів блакитний. Матеріали, з яких виготовлений стілець, екологічно чисті, високої якості і відповідають всім вимогам безпеки. Стілець має перфорацію для забезпечення доступу повітря до тіла дитини в літній час.
- Призначення: Регульований по висоті стілець
- Модель: Навчальний стілець для однієї дитини
- Матеріал: ABS + PP / Сталь
- Рівень регулювання висоти: 300-440 см
- Доступний колір: Блакитний
- Габарити стільця (ШхГхВ): 390 × 418 х 653-793 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FunDesk |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Тип | Стульчик |
| Наличие спинки | Да |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |
| Ножки | металл |
| Габаритные размеры стульчика | |
| Ширина стульчика | 390 мм |
| Глубина стульчика | 418 мм |
| Высота сиденья стульчика | 440 мм |
| Высота стульчика с учетом спинки | 793 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| БРЕНД | FUNDESK |
| Минимальный возраст ребенка | Детский садик, младшая школа (5 - 14 лет) |
| Глубина сиденья кресла | нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 500 ₴









