Підліткове крісло для дома FunDesk Primo
Підліткове ортопедичне крісло FunDesk Primo є новою моделлю в асортименті. Переваги цієї моделі в спеціально розробленому дизайні спинки, яка має дві незалежно регульовані частини, їх з легкістю можна налаштувати під вашу дитину. Вони сприятливо впливають на розвиток рівного хребта у дитини, а також ефективно знімають негативні відчуття защемлення нервів і м'язів спини. Регулювання розмірів крісла здійснюється вручну, дозволяє повністю скорегувати розміри крісла по висоті спинки і сидіння окремо. Стопери, вбудовані в колеса, забезпечують додаткову стабільність і запобігають випадковому руху крісла, а широка основа перешкоджає перекиданню крісла. Крісло легко транспортується при необхідності і повністю блокується при сидінні дитини. Крісло виготовлено з екологічно чистих і якісних матеріалів, які не мають запаху і приємний на дотик.
Переваги:
- Дизайн спинки спеціально розроблений для правильного позиціонування хребта дитини
- Регулюється висота сидіння
- Екологічно чиста PU-піна забезпечує велику довговічність і водонепроникність
- Ультраширока роликова основа забезпечує більшу стійкість від перекидання.
- ABS-ролик не дозволяє довільно ковзати по підлозі, коли дитина сидить на кріслі, проте крісло легко можна пересувати, коли на ньому нікого немає
Специфікації:
- Матеріал: Поліестер + піна-губка + метал
- Колір: Блакитний, Рожевий, Сірий
- Розмір виробу (ШхГхВ): 550х500х735 -820 мм
- Розміри сидіння (ШхГ): 430x420 мм
- Розміри спинки (ШхВ): 390x390 мм
- Регулювання висоти сидіння: 440-570 мм
- Стоппери коліс: Так
- Механізм регулювання висоти: Вручну
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FunDesk |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Анатомические свойства | Да |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Розовый |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 820 мм |
| Ширина кресла | 550 мм |
| Глубина кресла | 500 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Глубина сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Нет |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Комплектация | |
| Комплект стопор-опор | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Розовый |
| БРЕНД | FUNDESK |
| Тип кресла | Ортопедическое |
| Минимальный возраст ребенка | младшая, средняя и старшая школа, колледж (7 - 18+ лет) |
| Вращение кресла | Да |
- Цена: 4 490 ₴







