Підліткове крісло для дома FunDesk Bello II Blue
Ортопедичне крісло FunDesk Bello II - це новинка, яка відмінно підійде активним дітям, завдяки ергономічному дизайну та яскравим кольорам. При довгому сидінні на шкільних стільцях у дитини може неправильно сформуватися постава. Крісло Bello II добре справляється зі зняттям навантаження на спину вашої дитини при заняттях і розвагах. На відміну від моделі Bello I, спинка цього крісла складається з двох половинок. Таке розташування ще більше впливає на правильний розвиток хребта завдяки додатковій підтримці лопаток. Розміри крісла регулюються вручну. Наявність додатково вбудованих стопперів в колесі забезпечує надійність і стійкість, а зіркове розташування перешкоджає перекиданню крісла. Легко пересувається при необхідності і повністю блокує обертання коліс при сидінні. Матеріал екологічно чистий, не має запаху і приємний на дотик.
Переваги:
- Дизайн спинки спеціально розроблений для правильного позиціонування хребта дитини
- Регулюється глибина сидіння і висота
- Екологічно чиста PU-піна забезпечує велику довговічність і водонепроникність
- Ультраширока роликова основа забезпечує більшу стійкість від перекидання.
- ABS-ролик не дозволяє довільно ковзати по підлозі, коли дитина сидить на кріслі, проте крісло легко можна пересувати, коли на ньому нікого немає
Специфікації:
- Матеріал: Поліестер + піна-губка + метал
- Колір: Блакитний, Рожевий, Сірий
- Розмір виробу (ШхГхВ): 510х530х970 мм
- Розміри сидіння (ШхГ): 455x430 мм
- Розміри спинки (ШхВ): 400x440 мм
- Регулювання висоти сидіння: 360-580 мм
- Регулювання кута нахилу спинки: Так
- Стоппери коліс: Так
- Механізм регулювання висоти: Вручну
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FunDesk |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 80 кг |
| Анатомические свойства | Да |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 4 шт |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Голубой |
| Габаритные размеры кресла | |
| Высота с учетом спинки | 970 мм |
| Ширина кресла | 510 мм |
| Глубина кресла | 530 мм |
| Регулировки кресла | |
| Высота сиденья кресла | Да |
| Глубина сиденья кресла | Да |
| Высота спинки кресла | Да |
| Угол наклона спинки кресла | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Голубой |
| БРЕНД | FUNDESK |
| Тип кресла | Ортопедическое |
| Минимальный возраст ребенка | младшая, средняя и старшая школа, колледж (7 - 18+ лет) |
| Вращение кресла | Нет |
- Цена: 5 190 ₴





