Описание товара
Зростаюча парта для школярів Cubby Imparare
Купуючи парту Cubby Imparare, ви купуєте зручне регульоване по висоті робоче місце для школярів молодших і середніх класів. Парта досить легко регулюються по висоті в міру росту вашої дитини. Регулювання нахилу стільниці до 60 градусів - це сприятливо позначається на формуванні правильної постави дитини. Зручна парта настроює на захоплююче навчання, привчає до самостійності і сприяє творчому розвитку дитини. Також для зручності, що б все було під рукою, в парті є висувний ящик для зошитів і книжок і величезний пенал для фарб, ручок, олівців та іншого приладдя.
Характеристики:
- Регульований по висоті стіл
- Сприяє гарній поставі і здоровому зору
- Містка шухляда для зберігання книг і зошитів
- Стільницю можна нахилити до 60 градусів
- На ніжці парти розміщений гачок для портфеля
- Рекомендований вік від 3-х років
- Призначена для дітей зростом від 110 до 170 см
- Специфікація: Матеріал: Е1 МДФ з покриттям меламіну, сталь, поліпропілен, ABS-пластик
- Розмір столу (ШхГхВ) 1200 x 600 x 880-1140 мм
- Розмір стільниці (ШхГ): 1200 х 600 мм
- Розмір похилої частини стільниці (ШхГ): 700 х 400 мм
- Кут нахилу стільниці: від 0 до 60°
- Товщина стільниці: 25 мм
- Висота стола регулюється від 540 мм до 800 мм
- Доступні кольори: сірий
- Комплектація: Стіл - 1 шт.
- Подарунки компанії
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возможность регулировки высоты столешницы | Да |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Да |
| Производитель | Cubby |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | |
| Столешница | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 1200 |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Глубина | 600 |
| Высота | 800 |
| Длина столешницы | 1200 мм |
| Комплектация парты | С выдвижным ящиком |
| БРЕНД | CUBBY |
| Глубина столешницы | 600 мм |
| Фасады | пластик |
| Высота от пола | 800 мм |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт. |
| Минимальный возраст ребенка | младшая, средняя и старшая школа, колледж (7 - 18+ лет) |
| Трансформация стола в мольберт | Да |
| Опоры | металл |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 290 ₴








