
Дитяче ергономічне крісло FunDesk Cielo - регульоване по висоті дитяче крісло. Адаптивна спинка краще захищає дитячий хребет. Сидіння стільця може рухатися вперед і назад. Підходять дітям від 4 років.
📌 Модель відмінно підійде для повсякденного використання. За ним зручно робити уроки, працювати за комп'ютером або грати за столом.
📌 Екологічно чистий матеріал забезпечує довговічність використання.

📌Наявність додатково вбудованих стопперів в колесі забезпечує надійність і стійкість, а зіркове розташування перешкоджає перекидання крісла.
📌 Крісло легко пересувається при необхідності і повністю блокується обертання коліс при сидінні.
📌Великий вибір кольорів чохлів: Blue, Green, Pink, Orange, Grey
Специфікація:
| Розміри | 680x550x650-930 мм |
| Висота сидіння стільця | 370-570 мм |
| Висота спинки стільця | 650-930 мм |
| Розміри сидіння стільця | 440x450X90 мм |
| Розміри спинки стільця | 450x420x70 мм |
| Матеріал | сталь + PA + губка + поліестер + дерево |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FunDesk |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Страна производитель | Италия |
| Ортопедические свойства | Да |
| Наличие спинки | Да |
| Комплектация подлокотниками | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики | |
| Механизм качания | Да |
| Функция автоматической блокировки механизма качания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Розовый |
| БРЕНД | FUNDESK |
| Тип кресла | Ортопедическое |
| Вращение кресла | Нет |
| Товары для девочки 👧 | Товары для девочки 👧 |
- Цена: 5 390 ₴








