Описание товара
Стільниця ДСП Egger W 980 ST2 Платинова біла 1300x800x25мм
Стільниця має стійке до подряпин покриття.
Кромка 2 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Egger |
| Страна производитель | Румыния |
| Тип | Столешница |
| Назначение | Для стола |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | ДСП |
| Цвет | Белый |
| Структура поверхности | Матовая |
| Длина | 1300 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Вид древесно-плитного материала | ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 2 450 ₴


