вверхвниз
На складі

Стільниця ДСП Egger U 999 ST2 Чорна 1300х700х25 мм
- В наличии
2 050 ₴
+380 (97) 707-43-27
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание товара
Стільниця ДСП Egger U 999 ST2 Чорна 1300х700х25 мм
Стільниця має стійке до подряпин покриття.
Крайкування 2 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 700 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Производитель | Egger |
| Длина | 1300 мм |
| Тип | Столешница |
| Материал | ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорний |
| Вид древесно-плитного материала | ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 2 050 ₴

